Za 25 let praxe v oboru jsme získali nejen mnoho spokojených zákazníků ale i zkušeností, díky kterým si nás naši zákazníci vybírají a dlouhodobě s námi spolupracují. Rádi odvádíme vždy tu nejkvalitnější práci, na kterou se můžete vždy spolehnout.

Níže uvádíme pouze ukázkový výběr z různých tipů montáží. Za dobu naší praxe v dodávce a montáži elektrického topení máme více jak 650 různorodých realizací po celé ČR.

Například:

  • byty Zborovská ul. Praha, Wolkerova ul. Pradubice ....
  • rodinné domy - Kolovraty, Dlouhá Třebová, Jesenice, České Budějovice, Louny...
  • hotelové komplexy - Praha, Pardubice, Česká Lípa
  • chaty - Slapy, Postřižín, Orlík, Seč ....

A mnoho jiných.

Rodinná vila Praha

Dodávka a montáž eletrického topení při rekonstrukci rodinné vily v Praze. V koupelnách a chodbách použity eletrické topné rohože. Pod plovoucí podlahu eletrické topné fólie Ecofilm. Řízení pomocí termostatů TFT.

Novostavba Lány

U novostavby v obci Lány bylo předmětem dodávky elektrického topení montáž elektrických topných rohoží LDTS, které byli použity ve vstupní chodbě, dále pak ve WC v přízemí a prvním patře. Stejně tak v koupelnách. Pod vinylovou plovoucí podlahu byly použity vysoce kvalitní elektrické topné fólie Ecofilm. Řízení tepelné pohody je zajištěno pomocí dotykových termostatů TFT, které díky své jednoduchosti ovládání jsou velice oblíbené.

Horské apartmány Horní Rokytnice

Horské apartmány jsou v dnešní době oblíbeným místem pro trávení volného času. Zde jsme pro klienty realizovali vytápění pomocí topných panelů Ecosun, které jsou oblíbené pro svoji vysokou účinnost a životnost. Většina klientů chtěla jak ovládání místně, tak možnost ovládání po GSM - zapnutí, regulaci a vypnutí topení na dálku.

Bytový komplex

Vynikající způsob topení pomocí elektrických fólií, rohoží, panelů není jen u rodinných domů a domků. Ale také zejména v bytové zástavbě. Zde jsme realizovali dodávku a montáž elektrického topení do jednotlivých bytů. Někteří ze zákazníků projevili zájem o vytápění ne podlahou, ale stropem. Vyšli jsme jejich požadavkům vstříc a několika bytech je realizováno vytápění pomocí elektrických topných stropních fólií.

Rekonstrukce - dům Kolovraty

Elektrické topení je zejména také vhodné při rekonstrukci bytů a domů. Při použití vinylových podlah se používá pod tyto podlahy elektrická topná uhlíková fólie ECOFILM. V koupelně a WC jsou použity elektrické topné kabely řady ECOFLOR s doživotní zárukou. Ovládání pak přes termostaty FENIX TFT.