Specializujeme se na návrh, montáž a prodej ...elektrického vytápění, fotovoltaických elektráren, bateriových úložišť, nabíječek pro elektromobily.

Vždy

100 % dodávka technologií pro

byty, domy, průmyslové objekty.

0+
REALIZACÍ
0let
PRAXE

Za 25 let praxe v oboru jsme získali nejen mnoho spokojených zákazníků ale i zkušeností, díky kterým si nás naši zákazníci vybírají a dlouhodobě s námi spolupracují. Rádi odvádíme vždy tu nejkvalitnější práci, na kterou se můžete vždy spolehnout.

Níže uvádíme pouze ukázkový výběr z různých tipů montáží. Za dobu naší praxe v dodávce a montáži elektrického topení máme více jak 1.250 různorodých realizací po celé ČR.

Například:

Novostavba Horoměřice

U novostavby dvoupatrového RD v Horoměřicích bylo předmětem dodávky elektrického topení montáž elektrických topných kabelů.  Tyto byly použity v celém RD a zajišťují kvalitní a ekonomický provoz celého objektu. Řízení topných kabelů je zajištěno pomocí centrálního řídícho systému, který řídí nejen vytápění, ale i žaluzie, osvětlení a do budoucna i fotovoltaické panely. 

Rodinná vila Praha

Dodávka a montáž eletrického topení při rekonstrukci rodinné vily v Praze. V koupelnách a chodbách použity eletrické topné rohože. Pod plovoucí podlahu eletrické topné fólie Ecofilm. Řízení pomocí termostatů TFT.

Novostavba RD v obci Lány

U novostavby v obci Lány bylo předmětem dodávky elektrického topení montáž elektrických topných rohoží LDTS, které byli použity ve vstupní chodbě, dále pak ve WC v přízemí a prvním patře. Stejně tak v koupelnách. Pod vinylovou plovoucí podlahu byly použity vysoce kvalitní elektrické topné fólie Ecofilm. Řízení tepelné pohody je zajištěno pomocí dotykových termostatů TFT, které díky své jednoduchosti ovládání jsou velice oblíbené.

Rekonstrukce - dům Kolovraty

Elektrické topení je zejména také vhodné při rekonstrukci bytů a domů. Při použití vinylových podlah se používá pod tyto podlahy elektrická topná uhlíková fólie ECOFILM. V dalších místnostech jsou použity topné rohože ECOFLOR na které je aplikován pohledový beton. Ovládání pak přes termostaty FENIX TFT Wifi.

Novostavba RD Lom u Tachova

Elektrické topení v nízkoenergetických domech je tou nejoptimálnější varinatou způsobu vytápění. Zde byla použita kombinace topných rohoží, topných kabelů a topných fólií. Jako regulace jsou použity digitální termostaty.

Novostavba RD Lipence

Dalším z řady projektů novostveb je dům v Lipenci. Požadavkem zákazníka bylo co nejlépe a nejekonomičtěji vytápěnt jeho RD. V původním návrhu bylo vytápění pomocí TČ. Zákazník ovšem z důvodu servisu a nákladného pořízení TČ chtěl změnu ve vytápění. A rozhodl se pro elektrické topení pomocí topných fólií. Jako regulace jsou použity digitální termostaty.

Bytový komplex Jilemnice

Vynikající způsob topení pomocí elektrických fólií, rohoží, panelů není jen u rodinných domů a domků. Ale také zejména v bytové zástavbě. Zde jsme realizovali dodávku a montáž elektrického topení do jednotlivých bytů. Někteří ze zákazníků projevili zájem o vytápění ne podlahou, ale stropem. Vyšli jsme jejich požadavkům vstříc a několika bytech je realizováno vytápění pomocí elektrických topných stropních fólií.

Horské apartmány Horní Rokytnice

Horské apartmány jsou v dnešní době oblíbeným místem pro trávení volného času. Zde jsme pro klienty realizovali vytápění pomocí topných panelů Ecosun, které jsou oblíbené pro svoji vysokou účinnost a životnost. Většina klientů chtěla jak ovládání místně, tak možnost ovládání po GSM - zapnutí, regulaci a vypnutí topení na dálku.

Dále:

  • byty
  • Zborovská ul. Praha, Wolkerova ul. Pradubice, Pražská Písek, Liberec, Karlovy Vary, Litoměřice ....
  • rodinné domy
  • Kolovraty, Dlouhá Třebová, Jesenice, České Budějovice, Louny, Jilemnice, Dobříš, Lipence, Mšeno, Kolín, Jindřichův Hradec, Praha, Benešov, Kladno...
  • hotelové komplexy
  • Praha, Pardubice, Česká Lípa...
  • chaty
  • Slapy, Postřižín, Orlík, Seč ....

A mnoho jiných.