Naše služby

V oblasti elektrického vytápění dodáváme vše od A po Z. Včetně poradenství, návrhu řešení a projektů. Realizujeme po celé ČR.

Návrh elektrického vytápění

Chcete co nejlépe navrhnout systém elektrického vytápění pro vaše bydlení? Rádi vám poradíme a navrhneme to nejlepší řešení. Od malého bytu, přes rodinné domy až po vytápění hal a jiných provozů.

podlahové elektrické topení (kabely, fólie),  stropní elektrické topení (topné fólie), sálavé panely, vysokoteplotní panely,  terasová topidla, přímotopy

Odborná montáž

Veškeré produkty elektrického vytápění  vám rádi odborně namontujeme. Součástí montáže je oživení, odzkoušení a nastavení systému dle přání zákazníka. Včetně uvedení celého elektrického vytápění do provozu, nastavení termostatů apod.

Prodej - maloobchod, velkoobchod

Prodáváme veškeré produkty elektrického vytápění. A to jak maloobchod, tak velkoobchod. V případě zájmu zajistíme i odborné poradenství na vaší stavbě, včetně technického návrhu, zaškolení.

Služby na klíč

Rádi byste topení řídili na dálku? Nebo ho používali tak, aby efektivně spolupracovalo s EZS, rekuperací, chlazením, fotovoltaickými panely,  apod.? Rádi vám vše navrhneme a namontujeme dle vašich představ a přání.